זכית ב 15% הנחה !!! על כל המוצרים שלנו לרגל השקת האתר 
צילום בר מצווה
 
 

 
צילום בר מצווה: אתם מתרגשים הנה הגיע היום הגדול: בינכם כבר בוגר. בן 13 שנים. מזל טוב לכם!
בחרתם אולם, תיכננתם את נאום ההפטרה בבית הכנסת, איך תעצרו את הרגעים המכריעים והמקסימים הללו לעד.  
מי יתעד ויקלוט אותם בצורה שבה קרו,  בלי לביים לנדנד ולהתערב באירוע?
 
במכל הלב צילום יתעדו אתכם עם הסובבים אתכם ויציעו לכם שילוב בין צילום אומנותי לצילום תיעודי. את כל התרגשות, כל השמחה כל הבעה  והנף יד. אנחנו נעצור בשבילכם את הרגע כדי שתזכרו אותו לעד. כל זאת מבלי להתערב באופן מכוון ומנדנד, אלא אם התבקשנו לכך.
 
בסיום האירוע תוכלו לבחור לארוז את הזכרונות באלבום מעוצב ויפיפה.יש לנו מבחר סוגי אלבומים מעוצבים.  אלבומים דיגיטלים ואלבומים גרפים. תוכלו לבחור לכם את זה המתאים לכם ביותר. האלבומים שלו מעוצבים בצורה מיוחדת, איכותית, מרגשת, מושכת
ומענינת כזו שתלהיב אותכם ואת חבריכם. כדי לראות את האלבומים המיוחדים שלנו וליצור עימנו קשר ליחצו כאן.
 
היחס שלנו אליכם הוא מכל הלב: יש לנו יחס אישי, סבלני, אמפטי, אליכם ואנו שמים דגש על הערותיכם ודרישותיכם.
 
אם זה סוג הצילום שתמיד חיפשתם, אם אתם סקרנים לראות עוד עבודות צילום שלנו, ואם אתם רוצים לשמוע על המיבצעים המיוחדים שלנו ליחצו כאן. 

צילום בת מיצווה : את מתרגשת עוד מעט ימלאו לבתך 12 אביבים ואת כבר מתכננת חודשים רבים מראש את היום הגדול הזה. בחרת אולם וקייטרינג, בחרת בעמל רב לך ולביתך שמלות יפות, ורכשת כבר בגדים ליתר בני המשפחה,  אבל מי יתעד את היופי הזה שלה, שלך, של כולכם?  מי יצלם ויקלוט את האוירה והיחסים היפים בינך לביתך. את המשפחה והחברים בצורה הכי מדויקת יפה ואומנותית?
 
אנחנו ב
מכל הלב צילום נצלם את ביתך, לפני האירוע,  תמונות לאלבום חתימות מעוצב. נעשה זאת במקום קסום ויפיפה שתבחרו . יש לנו  סבלנות אין קץ . ביתך תוכל להחליף  מגוון תלבושות ממבחר הבגדים שתביא איתה ליום הצילומים. גם אם יש לכן בת בישנית נהיה סבלנים עד שתתקבל התמונה האידיאלית . עד שבתכם תצא במיטבה לא נפסיק  לצלמה.

הצילומים יהיו צילומים אומנותיים וצילומים תיעודיים
בסיום יום הצילום נבחר ביחד מספר תמונות, את היפות ביותר, ונשים אותן באלבום  מעוצב ויפיפה. יש לנו אלבומים  מעוצבים מסוגים שונים מהם ותוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר.

צילום בת המצווה: בערב האירוע  נתעד את כל מערכת היחסים היפה שלך של בני המשפחה עם הסובבים אתכם. כל הבעה , כל התרגשות, כל רגעי השמחה כל הנף יד.  הכל אנו מתעדים.  אלפי רגעים יפים, בדיוק כפי  שקרו. גם את אוירת האירוע הצבעים הצורות  נצלם בצילום אומנותי, וצילום תעודי.
 
אלבום חתימות מעוצב  יונח בכניסה לאולם כשהחברות  של ביתך ומשפחתך יוכלו לכתוב לה ברכות מסביב לתמונות או בדף שממול להן. 

אם את סקרנית לראות אלבום חתימות שלנו ואם זה משקף את סוג הצילום שאת מחפשת ואם את רוצה לראות דוגמאות של אלבומי בת מצווה את מוזמנת ליצור קשר מכאן
 >
 
   ל ו צ ' - עיצוב אתרים ליצירת קשר: טל: 050-5789700  או 02-5361396. אי-מייל: mecol_lev_m@walla.com

 
   חדשות      דף הבית      אודות      צילום חתונות   לפני חופה 1   לפני חופה 2   כלות וחתנים    קבלת פנים וחוזה   חופה   ריקודים      צילום בר מצווה   המלצות מצולמות   בת מצווה   בר מצווה      צילום מוסדות   צילום כנסים   צילום תערוכות   צילום תאטרון 1   צילום תאטרון 2   צילום תאטרון 3      המלצות      Bar/Bat Mitzva   Jake and jurdon   Recommedation1   Recommendation2   Emotional photo   robinson arch   girls portret 1   girls portret 2   boys portret 1   boys ceremony1   boys ceremony 2   girls ceremony    girls ceremony    Tours   Massada      צור קשר      מאמרים    

מסך מגע