זכית ב 15% הנחה !!! על כל המוצרים שלנו לרגל השקת האתר 
צילום בר מצווה  >  בת מצווה
 
 

צילום בת מיצווה : את מתרגשת עוד מעט ימלאו לבתך 12 אביבים ואת כבר מתכננת חודשים רבים מראש את היום הגדול הזה. בחרת אולם וקייטרינג, בחרת בעמל רב לך ולביתך שמלות יפות, ורכשת כבר בגדים ליתר בני המשפחה, אבל מי יתעד את היופי הזה שלה, שלך, של כולכם? מי יצלם ויקלוט את האוירה והיחסים היפים בינך לביתך. את המשפחה והחברים בצורה הכי מדויקת יפה ואומנותית?
 
אנחנו ב
מכל הלב צילום נצלם את ביתך, לפני האירוע, תמונות לאלבום חתימות מעוצב. נעשה זאת במקום קסום ויפיפה שתבחרו . יש לנו סבלנות אין קץ . ביתך תוכל להחליף מגוון תלבושות ממבחר הבגדים שתביא איתה ליום הצילומים. גם אם יש לכן בת בישנית נהיה סבלנים עד שתתקבל התמונה האידיאלית . עד שבתכם תצא במיטבה לא נפסיק לצלמה.

הצילומים יהיו צילומים אומנותיים וצילומים תיעודיים.
בסיום יום הצילום נבחר ביחד מספר תמונות, את היפות ביותר, ונשים אותן בתוך אלבום מעוצב ויפיפה. יש לנו אלבומים מעוצבים מסוגים שונים מהם ותוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר.

צילומי בת המצווה: בערב האירוע נתעד את כל מערכת היחסים היפה שלך של בני המשפחה עם הסובבים אתכם. כל הבעה,  כל התרגשות, כל רגעי השמחה כל הנף יד. הכל אנו מתעדים. אלפי רגעים יפים, בדיוק כפי שקרו. גם את אוירת האירוע הצבעים הצורות  נצלם צילום אומנותי, צילום תעודי.
 
אלבום חתימות מעוצב יונח בכניסה לאולם כשהחברות  של ביתך ומשפחתך יוכלו לכתוב לה ברכות מסביב לתמונות או בדף שממול להן. 

 
 אם אתה סקרן לראות אלבום חתימות שלנו ואם זה משקף את סוג צילום האירועים שאתה מחפש ואם אתה מעונין לשמוע על חבילות הצילום האטרקטיביות שלנו לחץ כאן 

   ל ו צ ' - עיצוב אתרים ליצירת קשר: טל: 050-5789700  או 02-5361396. אי-מייל: mecol_lev_m@walla.com

 
   חדשות      דף הבית      אודות      צילום חתונות   לפני חופה 1   לפני חופה 2   כלות וחתנים    קבלת פנים וחוזה   חופה   ריקודים      צילום בר מצווה   המלצות מצולמות   בת מצווה   בר מצווה      צילום מוסדות   צילום כנסים   צילום תערוכות   צילום תאטרון 1   צילום תאטרון 2   צילום תאטרון 3      המלצות      Bar/Bat Mitzva   Jake and jurdon   Recommedation1   Recommendation2   Emotional photo   robinson arch   girls portret 1   girls portret 2   boys portret 1   boys ceremony1   boys ceremony 2   girls ceremony    girls ceremony    Tours   Massada      צור קשר      מאמרים    

בת מצווה | צילום בת מצווה | אלבום חתימות מעוצב | צילום אומנותי | צילום תיעודי

בת מצווה - הצילומים יהיו צילומים אומנותיים ו צילומים תיעודיים. בסיום יום הצילום נבחר ביחד מספר תמונות, את היפות ביותר, ונשים אותן בתוך אלבום מעוצב ויפיפה. יש לנו אלבומים מעוצבים מסוגים שונים מהם ותוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר.