זכית ב 15% הנחה !!! על כל המוצרים שלנו לרגל השקת האתר 
צילום בר מצווה  >  בר מצווה
 
 


צילום בר מצווה: אתם מתרגשים הנה הגיע היום הגדול:  בינכם כבר בוגר. בן 13 שנים. מזל טוב לכם! בחרתם אולם, תיכננתם את נאום ההפטרה בבית הכנסת, איך תעצרו את הרגעים המכריעים והמקסימים הללו לעד. מי יתעד ויקלוט אותם בצורה שבה קרו, בלי לביים לנדנד ולהתערב באירוע?
 
במכל הלב צילום יתעדו אתכם עם הסובבים אתכם ויציעו לכם שילוב בין צילום אומנותי לצילום תיעודי. את כל התרגשות,כל השמחה כל הבעה והנף יד. אנחנו נעצור בשבילכם את הרגע כדי שתזכרו אותו לעד. כל זאת בלי להתערב באופן מכוון אלא אם התבקשנו לכך.
 
בסיום האירוע תוכלו לבחור לארוז את הזכרונות באלבום מעוצב ויפיפה. יש לנו מבחר סוגי אלבומים מעוצבים. אלבומים דיגיטלים ואלבומים גרפים. תוכלו לבחור לכם את זה המתאים לכם ביותר. האלבומים שלנו מעוצבים בצורה מיוחדת, איכותית, מרגשת, מושכת ומענינת כדי שתלהיב אתכם ואת חבריכם. כדי לראות את האלבומים המיוחדים שלנו וליצור עימנו קשר לחץ כאן.

אם זה סוג הצילום שתמיד חיפשתם, אם אתם סקרנים לראות עוד עבודות צילום שלנו ואם אתם רוצים לשמוע על חבילות הצילום האטרקטיביות שלנו לחץ כאן

   ל ו צ ' - עיצוב אתרים ליצירת קשר: טל: 050-5789700  או 02-5361396. אי-מייל: mecol_lev_m@walla.com

 
   חדשות      דף הבית      אודות      צילום חתונות   לפני חופה 1   לפני חופה 2   כלות וחתנים    קבלת פנים וחוזה   חופה   ריקודים      צילום בר מצווה   המלצות מצולמות   בת מצווה   בר מצווה      צילום מוסדות   צילום כנסים   צילום תערוכות   צילום תאטרון 1   צילום תאטרון 2   צילום תאטרון 3      המלצות      Bar/Bat Mitzva   Jake and jurdon   Recommedation1   Recommendation2   Emotional photo   robinson arch   girls portret 1   girls portret 2   boys portret 1   boys ceremony1   boys ceremony 2   girls ceremony    girls ceremony    Tours   Massada      צור קשר      מאמרים    

מכל הלב צילום | צילום בר מצווה | אלבומים מעוצבים | אלבומים דיגיטלים | אלבום מעוצב | אלבומים גרפים

בר מצווה - ב מכל הלב צילום יתעדו אתכם עם הסובבים אתכם ויציעו לכם שילוב בין צילום אומנותי לצילום תיעודי. את כל התרגשות,כל השמחה כל הבעה והנף יד. אנחנו נעצור בשבילכם את הרגע כדי שתזכרו אותו לעד.