זכית ב 15% הנחה !!! על כל המוצרים שלנו לרגל השקת האתר 
המלצות
 
 


המלצה:
למיכל היקרה,   תודה רבה על התמונות הנהדרות שצילמת בחתונה שלנו. אנחנו מאוד מתרגשים בכל פעם שאנו מסתכלים בהם. הצלחת להתמקד בדברים שהיו חשובים לנו,  תפסת רגעים מיוחדים, מלאי צבע,  קסם וריגוש.  יש לך חוש מצויין לדבר ומרגישים שאת עושה את זה עם "לב המון". אנחנו שמחים שהיגענו אלייך ומאחלים לך המון הצלחה... 
צור ומיה האיש  


 

למיכל היקרה,

אנו מבקשים להודות לך על העונג הרב שהסבת לנו בכך שנטלת חלק כה חשוב בחתונתינו. בחרנו להקיף עצמינו באירוע המיוחד הזה, בכל אהובינו מוקירנו ומבקשי טובתינו. שמחנו שכך היה, ושהיית שותפה כה מרכזית ליצירת האוירה הניפלאה והמיוחדת ששררה באירוע. תודה לך מקרב לב על העבודה שעשית מכל הלב. מי יתן וניתראה בשמחות.
נדין ודייב ירושלים.


לכל המעונין,
מיכל לב המון תיעדה ברגישות ומזוית מיוחדת את בת המצוה של ביתי ובר המצווה של בני. כמו כן , היא הרכיבה אלבום יפה ומעוצב מן התמונות שהוא מזכרת יפה לשנים.  אני ממליצה על מיכל כצלמת מקצועית ואיכותית. 
בברכה הדס בר תנא

היי מיכל,
אנחנו מאשרים לך להשתמש בתמונות ומאחלים לך בהצלחה. רוצים להודות על עבודתך האומנותית שהשאירה מזכרת מיוחדת מארוע משפחתי שלנו.(בר מצווה לבנינו בר) אנו סמוכים ובטוחים  שתמשיכי להשאיר את חותמך בהרבה ארועים שמחים.

שאול ואתי מזרחי
   ל ו צ ' - עיצוב אתרים ליצירת קשר: טל: 050-5789700  או 02-5361396. אי-מייל: mecol_lev_m@walla.com

 
   חדשות      דף הבית      אודות      צילום חתונות   לפני חופה 1   לפני חופה 2   כלות וחתנים    קבלת פנים וחוזה   חופה   ריקודים      צילום בר מצווה   המלצות מצולמות   בת מצווה   בר מצווה      צילום מוסדות   צילום כנסים   צילום תערוכות   צילום תאטרון 1   צילום תאטרון 2   צילום תאטרון 3      המלצות      Bar/Bat Mitzva   Jake and jurdon   Recommedation1   Recommendation2   Emotional photo   robinson arch   girls portret 1   girls portret 2   boys portret 1   boys ceremony1   boys ceremony 2   girls ceremony    girls ceremony    Tours   Massada      צור קשר      מאמרים