זכית ב 15% הנחה !!! על כל המוצרים שלנו לרגל השקת האתר 
צילום חתונות  >  לפני חופה 2
 
 

באגדות כמו באגדות יש נסיכה שפוגשת בנסיך ובסוף הם מתחתנים
וחיים באושר ועושר.

מה קורה במציאות? ... במציאות יש חתונה ויש צילום חתונות שצריך לתעד את אוירת החתונה והתחושות שהיו לכם בחתונה ולהוציא אותם לפועל בצורת אלבום מעוצב או תמונות בודדות באלבום.

כמה פעמים ראיתם צלמי חתונות המנווטים את החתן והכלה, מעמידים את המוזמנים בלי שהתבקשו בחופה, מסדרים את החתונה כפי שהיו רוצים שתהיה. האם זהו הסוף הטוב לו ציפיתם? ...האם זאת המציאות שלכם או המציאות שהצלם יצר? . .. 
 
במכל הלב צילום יש לנו היכולת והרגישות לקלוט אתכם כפי שהיתם ביום החתונה. על הרגשות והתחושות שלכם: רגע חתימת החוזה, התרגשות והעיניים הדומעות בחופה, השימחה העצומה בריקודים, היחסים שלכם עם הוריכם, חבריכם, כל רגעי החום והאהבה. גם אנשים שהם בישנים מדי ולא יוצאים טוב, כשמצלמים אותם באופן מבויים, יכולים להקלט בעין המצלמה שלנו, טוב יותר , בדיוק כפי שהם ברגעיהם הטובים. כל זאת עם יחס אישי נהדר וקשוב לכל הצרכים והרצונות שלכם.

הדבר המשמח אותי ביותר כצלמת הוא התגובות שאני מקבלת מאנשים כשהם מגלים את עצמם באלבום החתונה. "איך קלטת בצילום החתונה את היחסים ביננו? ...איך קלטת את ההתרגשות שלי? ..."

האירוע שלך יצולם בתמונות ובוידיאו עם הציוד המקצועי הטוב ביותר בתחום. את התוצר ניתן לקבל כתמונות בודדות מודפסות באלבום או  בצורת אלבומים מעוצבים. אלבומים גרפים או אלבומים דיגיטלים. את התוצר בצילום וידיאו ניתן לקבל בקלטות 
dvd  בפורמאט של סרט מלא, בקליפ קצר ובתקציר בן 40 דקות.
 
אם זה סוג הצילום שתמיד חיפשתם, אם אתם סקרנים לראות עוד עבודות צילום שלנו ואם אתם רוצים לשמוע על המבצעים שלנו ליחצו על צלום חתונה.
   ל ו צ ' - עיצוב אתרים ליצירת קשר: טל: 050-5789700  או 02-5361396. אי-מייל: mecol_lev_m@walla.com

 
   חדשות      דף הבית      אודות      צילום חתונות   לפני חופה 1   לפני חופה 2   כלות וחתנים    קבלת פנים וחוזה   חופה   ריקודים      צילום בר מצווה   המלצות מצולמות   בת מצווה   בר מצווה      צילום מוסדות   צילום כנסים   צילום תערוכות   צילום תאטרון 1   צילום תאטרון 2   צילום תאטרון 3      המלצות      Bar/Bat Mitzva   Jake and jurdon   Recommedation1   Recommendation2   Emotional photo   robinson arch   girls portret 1   girls portret 2   boys portret 1   boys ceremony1   boys ceremony 2   girls ceremony    girls ceremony    Tours   Massada      צור קשר      מאמרים    

מכל הלב צילום | צילום חתונות | צילום חתונה | צלום חתונה | אלבומים מעוצבים | אלבומים גרפים | אלבומים דיגיטלים | צילום וידיו

במכל הלב צילום יש לנו היכולת והרגישות לקלוט אתכם כפי שהייתם ביום החתונה. כל זאת עם יחס אישי נהדר וקשוב עם שימת לב לכל הצרכים והרצונות שלכם.